Aafra vierde afgelopen weekend haar derde verjaardag. Een echt feestje met vriendjes, familie, buurtjes, slingers en taart. Ze was beduust van alle aandacht en had een hele klus aan het uitpakken van alle cadeautjes.
Buurmeisje Tessa (links onder met ’t roze truitje) vond het maar lastig om het cadeautje, wat ze voor Aafra had mee genomen, te overhandigen. Verdrietig dook Tessa in de schoot van haar vader, toen Aafra de haarspeltjes met roze glitters uitpakte. Blijkbaar kon Aafra zich dat wel voorstellen en deed 1 in d’r eigen haar en 1 in het haar van Tessa. Schetig toch!?
Het mooiste cadeau bleek lipgloss. Dit hield ze de hele middag, tijdens alle bezigheden stevig vast. Heerlijk hè, dat die kinders gewoon doen wat in ze op komt; Huilen als je een mooi cadeau eigenlijk niet weg wilt geven en je allermooiste cadeau gewoon de hele middag vasthouden. Misschien geen sociaal aangepast- wenselijk gedrag, maar o zo echt en niets aan gelogen.
Ja, dat is heel mooi. Eerlijk.
Heb horen zeggen dat haar mamma influisterde om een haarknipje weg te geven. Goed van Aafra dat ze zo lief was en zo goed luisterde 😉
Leuk om een glimp van je foto’s te zien, van die dag, Peet. Ben benieuwd naar de rest, maar haast je niet. kWas zooo blij dat je er bij was in al die drukte. kBen nog steeds aan het bijkomen, hi hi. XX
@Annemieke: Erg hè, zo’n kinderverjaardag? Gelukkig is het t helemaal waard maar mijn hemel, drukdrukdruk!