Doen met Pompoen!

   Ik kocht een pompoen bij de bloemist en holde ‘m uit. Boorde er wat gaten in, zette hem te pronken bij de voordeur en klaar was klara. Oh nee, van de inhoud maakte ik gekruide reepjes in de oven (en deed de rest door een pasta).  Zeker aan te bevelen. Wil je ook een pompoen uithollen, grappige patronen vind je hier.

Over zietroen

Een kijkje in het buitenleven & de moestuin, waar alles mooier lijkt en lekkerder smaakt. Leuk dat je mijn blog bezoekt. Snuffel maar even rond en laat een berichtje achter. Dat vind ik leuk!
Dit bericht werd geplaatst in ik freubel, lekker eten en getagged met , . Maak dit favoriet permalink.

5 reacties op Doen met Pompoen!

  1. breieninpeking zegt:

    De gekruide reepjes zien er heerlijk uit, die ga ik ook eens proberen. Bedankt voor de tip.

  2. XXMiek zegt:

    wauw, mooi! vond je het ook echt lekker?

  3. esterenzo zegt:

    Wij moeten onze pompoen ook nog mooi maken. Het is bijna zover!

  4. zietroen zegt:

    @ breieninpeking: Wat leuk, ben je nieuw hier?
    @ Miek: Ja Miek, ik vond het ECHT lekker. Ben op zich niet zo van de pompoensoep (denk ik) maar dit was echt lekker. Heb ze alleen 10 min in de oven gehad ipv 25 min. Was prima!
    @ Esther: Leuk! Ik denk dat Halloween bij jullie veel uitgebreider gevierd wordt, toch!? Echt Amerikaans niet waar? Voor mij wat het de eerste keer dat ik een pompoen uitholde, erg leuk!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s