Feest op erve Drogt

 Afgelopen vrijdag hadden we groot feest. Hendrikus (mien schoonfa) vierde dat hij 40 jaar bij de DOC werkt met een bbq voor 65 man, achter in de tuin. Een grote partytent, allemaal collega’s, buren, vrienden en familie. Een tapje, heel veel lekker eten en ijs toe. Hulde aan de jubilaris en de sterke vrouw achter hem 🙂

Onbekend's avatar

About zietroen

Een kijkje in het buitenleven & de moestuin, waar alles mooier lijkt en lekkerder smaakt. Leuk dat je mijn blog bezoekt. Snuffel maar even rond en laat een berichtje achter. Dat vind ik leuk!
Dit bericht werd geplaatst in Tiendeveen. Bookmark de permalink .

5 Responses to Feest op erve Drogt

  1. dynaamieke's avatar dynaamieke schreef:

    Kort maar krachtig, Peet!
    Dat klinkt als een mooi en welverdiend feest.
    X

  2. Info's avatar xxmiek schreef:

    ha, mooi!

  3. Mrs. Martens's avatar nurse martens schreef:

    Grote goedheid…ik kan niet eens 10 mensen kwijt in de tuin 🙂 De foto’s zien er gezellig uit zeg. Wat een leuk feest moet dat zijn geweest.

  4. esterenzo's avatar esterenzo schreef:

    Ooh, ik zie mijn papa en mama….
    En nog een boel familieleden! Je maag meer foto´s plaatsen!

  5. zietroen's avatar zietroen schreef:

    @ Dynaamiek: Heb je helemaal goed. Zeker welverdiend!
    @ xx Miek: Heb je de bal en hoelahoep nog gekregen?
    @ Nurse Martens: Tja dat is ook niet normaal hoor, hoe groot hun tuin is. Ze zouden ‘m wel als feestlocatie kunnen verhuren. Ze zouden zelfs een festivalletje kunnen organiseren…. hmmm zou kunnen….
    @ Ester: ach gossie. krijg je er heimwee van? Ik wil alleen niet ongevraagd andersmans hoofd op m’n blog zetten. Of moet ik dat ik bij je ouders gewoon aan m’n laars lappen… gewoon… voor jou

Plaats een reactie