Kerstbomenverkoop dag 1

kerstbomenTiendeveen sneeuw in Tiendeveen minicampingdebultekerst kerstboomindensneeuw kerstwinkeltedebulte kerstwinkeltjeminicamoingdebulteVandaag was een top dag! Gezellig met z’n allen in Tiendeveen, achter op het erf van m’n schoonouders. Kerstbomen verkopen en kerstbakjes maken. Naast de familie die er al was, hadden we heel wat aanloop. Al 62 bomen verkocht, ook de kerstbakjes van Aaf en Annemieke liepen goed. (Ze lopen ondertussen bijna naast hun moonboots 😉 ) De sneeuw met een zonnetje erop maakte het plaatje compleet. Aafra heeft zelfs even ouderwets gesleed, maar de lol ging er snel af, toen ze met haar blote handjes in de sneeuw belandde. Gelukkig kon ze die weer opwarmen bij het vuur met een kopje warme chocolademelk erbij. Na zo’n hele dag buiten, smaakte de bonen- en erwtensoep ook prima, beide moeders hadden een pan soep gemaakt. Heerlijk! Nu nog wat tv kijken en proberen de oogjes nog even op te houden.

 

Onbekend's avatar

About zietroen

Een kijkje in het buitenleven & de moestuin, waar alles mooier lijkt en lekkerder smaakt. Leuk dat je mijn blog bezoekt. Snuffel maar even rond en laat een berichtje achter. Dat vind ik leuk!
Dit bericht werd geplaatst in echte kerstbomen, Tiendeveen en getagd met , . Maak de permalink favoriet.

5 Responses to Kerstbomenverkoop dag 1

  1. Magda's avatar Magda schreef:

    Ziet er weer gezellig uit!!!

  2. zietroen's avatar zietroen schreef:

    Ha Magda, kom je ook nog even kiek’n? Jullie moeten Moniekie bijna missen hè?! Wij gaan haar morgen alvast even uitzwaaien.

  3. Magda's avatar Magda schreef:

    Zekers kom ik nog wel kijken.
    Ja schiet mooi op zal stil worden hier hahha.

  4. Ans's avatar Ans schreef:

    Hoi Petra en Sander en de rest van de familie,

    Wat zien de foto’s er geweldig uit, mooie plaatjes en gezellig,
    Succes nog de komende weken,
    Hopelijk blijft de toe stroom goed.

    Groeten oet Beckum

  5. xxmiek's avatar xxmiek schreef:

    Ja supersfeertje! Nu is de sneeuw weg… wat een andere wereld hè.

Plaats een reactie